Účastníci 2024

Stnr.
Name
Kategorie
Geschl.
Verein / Firma
Anmeldedatum
4044
Uwe Essel
MARATHON 40 km
Mužský
02. Bře 2024
2123
Angelika Helbig
BASE 25 km
Ženský
Pain Train
02. Bře 2024
2122
Stefan Helbig
BASE 25 km
Mužský
Pain Train
02. Bře 2024
2121
Anois Kotrand
BASE 25 km
Mužský
SAUFTOURS unltd.
29. Úno 2024
2120
Michael Arend
BASE 25 km
Mužský
29. Úno 2024
5095
Alida Meier
ULTRA 54 km
Ženský
Armin Wolf Laufteam
29. Úno 2024
4042
Miche Biederer
MARATHON 40 km
Mužský
28. Úno 2024
1067
Daniel Gutsmidl
SHORTY 14 km
Mužský
27. Úno 2024
2118
Nadine Schlosser
BASE 25 km
Ženský
27. Úno 2024
1065
Lea Voglauer
SHORTY 14 km
Ženský
27. Úno 2024
2117
Laura Kellhammer
BASE 25 km
Ženský
27. Úno 2024
2116
Fabian Schlägel
BASE 25 km
Mužský
Sparkasse OÖ
26. Úno 2024
1064
Daniel Ott
SHORTY 14 km
Mužský
TSV Detag Wernberg
26. Úno 2024
2114
Katharina Frohschammer
BASE 25 km
Ženský
26. Úno 2024
5093
Gerald Meyer
ULTRA 54 km
Mužský
SpVgg Höhenkirchen
26. Úno 2024
1063
Marie-Luise Schoppmeier
SHORTY 14 km
Ženský
26. Úno 2024
4041
Andreas Zeitler
MARATHON 40 km
Mužský
26. Úno 2024
2113
Patrick Taubenberger
BASE 25 km
Mužský
Flo Team
26. Úno 2024
2112
Florian Traxlmayr
BASE 25 km
Mužský
Flo Team
26. Úno 2024
4040
Lucie Kordíková
MARATHON 40 km
Ženský
Flo Team
25. Úno 2024
1062
Olha Mostiuk
SHORTY 14 km
Ženský
Flo Team
25. Úno 2024
5092
Günter Rattay
ULTRA 54 km
Mužský
Krasse Herde
25. Úno 2024
2111
Michael Rattay
BASE 25 km
Mužský
Krasse Herde
25. Úno 2024
4039
Stefano Stoico
MARATHON 40 km
Mužský
Krasse Herde
25. Úno 2024
5091
Viktoria Rattay
ULTRA 54 km
Ženský
Krasse Herde
25. Úno 2024
2110
Stefan Lehner
BASE 25 km
Mužský
25. Úno 2024
1071
Christian Habringer
SHORTY 14 km
Mužský
Mario wird 30ig
25. Úno 2024
114
Gabriel Ratschmann
TRAILY 6 km
Mužský
25. Úno 2024
1061
Jana Stockinger
SHORTY 14 km
Ženský
SV Philippsreut
25. Úno 2024
1060
Florian Köberl
SHORTY 14 km
Mužský
25. Úno 2024
4038
Paul Ring
MARATHON 40 km
Mužský
25. Úno 2024
2109
Dominique Günther
BASE 25 km
Ženský
25. Úno 2024
1059
Silvia Gehring
SHORTY 14 km
Mužský
#TeamGüllmann
25. Úno 2024
5090
Walter Seewald
ULTRA 54 km
Mužský
LC Wienerwaldschnecken
25. Úno 2024
113
Thomas Rechberger
TRAILY 6 km
Mužský
25. Úno 2024
1058
Tobias Fürst
SHORTY 14 km
Mužský
#TeamGüllmann
25. Úno 2024
1057
Michael Traxinger
SHORTY 14 km
Mužský
#TeamGüllmann
25. Úno 2024
1056
Simon Uhrmann
SHORTY 14 km
Mužský
#TeamGüllmann
25. Úno 2024
5094
Georg Schweitzer
ULTRA 54 km
Mužský
25. Úno 2024
2108
Michael Wasner
BASE 25 km
Mužský
RSC Amberg-Sulzbach
25. Úno 2024
2107
Alexandra Prommegger
BASE 25 km
Ženský
TELIS Finanz
25. Úno 2024
2119
Thomas Pilsl
BASE 25 km
Mužský
TELIS Finanz
25. Úno 2024
2106
Matthias Kimpel
BASE 25 km
Mužský
MaliCrew e.V. Bayreuth
25. Úno 2024
5089
Jana Kopencová
ULTRA 54 km
Ženský
Méďa&Kuky
25. Úno 2024
5088
Lukáš Kopenec
ULTRA 54 km
Mužský
Méďa&Kuky
25. Úno 2024
1070
Stephanie Straßgschwandtner
SHORTY 14 km
Ženský
25. Úno 2024
4037
Helena Kindermann
MARATHON 40 km
Ženský
SSV Jandelsbrunn
25. Úno 2024
1055
Andreas Hilgart
SHORTY 14 km
Mužský
25. Úno 2024
1054
Stefan Schönberger
SHORTY 14 km
Mužský
SV Bischofsreut
25. Úno 2024
2105
Joachim Böcksteiner
BASE 25 km
Mužský
Sportunion Traberg
25. Úno 2024
5087
Cordula Kühn
ULTRA 54 km
Ženský
LC Wienerwaldschnecken
25. Úno 2024
2104
Hanna Wieland
BASE 25 km
Ženský
25. Úno 2024
2103
Stefan Zoidl
BASE 25 km
Mužský
Waidler Cycling Club
25. Úno 2024
1066
Manu Heindl
SHORTY 14 km
Ženský
25. Úno 2024
2102
Sabine Mayr
BASE 25 km
Ženský
25. Úno 2024
1053
Andrea Wasner
SHORTY 14 km
Ženský
25. Úno 2024
1052
Andre Süß
SHORTY 14 km
Mužský
25. Úno 2024
1051
Marion Süß
SHORTY 14 km
Ženský
25. Úno 2024
1050
Eva Dirscherl
SHORTY 14 km
Ženský
MiaLaffaFia'nTobi
25. Úno 2024
5086
Gerhard Dirscherl
ULTRA 54 km
Mužský
MiaLaffaFia'nTobi
25. Úno 2024
2101
Johanes Schwarz
BASE 25 km
Mužský
MiaLaffaFia'nTobi
25. Úno 2024
1049
Rosi Schwarz
SHORTY 14 km
Ženský
MiaLaffaFia'nTobi
25. Úno 2024
5085
Johannes Schmuck
ULTRA 54 km
Mužský
Praxis Schmuck Physiotherapie
24. Úno 2024
2100
Atila Lakatos
BASE 25 km
Mužský
24. Úno 2024
1048
Christina Bamberger
SHORTY 14 km
Ženský
24. Úno 2024
1047
Erwin Zellner
SHORTY 14 km
Mužský
DJK Laufwölfe Fürsteneck
24. Úno 2024
112
Christian Dötterl
TRAILY 6 km
Mužský
24. Úno 2024
1046
Marco Knab
SHORTY 14 km
Mužský
SV Bischofsreut
24. Úno 2024
1045
Michael Seibold
SHORTY 14 km
Mužský
SV Bischofsreut
24. Úno 2024
2099
Bernhard Stadler
BASE 25 km
Mužský
SV Bischofsreut
24. Úno 2024
2098
Siegfried Fochler
BASE 25 km
Mužský
DAV Regensburg
24. Úno 2024
2097
Margit Messerer
BASE 25 km
Ženský
23. Úno 2024
5084
Oliver Arafat
ULTRA 54 km
Mužský
23. Úno 2024
2115
Marlene Soldwisch
BASE 25 km
Ženský
Tristar Regensburg
23. Úno 2024
2096
Conny Zausch
BASE 25 km
Ženský
22. Úno 2024
2095
Simone Berger
BASE 25 km
Ženský
22. Úno 2024
1044
Isabella Buck
SHORTY 14 km
Ženský
21. Úno 2024
2094
Claudia Kauer
BASE 25 km
Ženský
20. Úno 2024
2093
Marcus Trojan
BASE 25 km
Mužský
SG Waldetzenberg
20. Úno 2024
2092
Daniela Grabinski
BASE 25 km
Ženský
SG Waldetzenberg
20. Úno 2024
2091
Manu Wild
BASE 25 km
Ženský
20. Úno 2024
1043
Andreas Rechberger
SHORTY 14 km
Mužský
Team Mario wird 30ig
19. Úno 2024
5083
Tobias Schlickenrieder
ULTRA 54 km
Mužský
19. Úno 2024
2090
Lukas Madl
BASE 25 km
Mužský
SV Bischofsreut
19. Úno 2024
2089
Manfred Kunisch
BASE 25 km
Mužský
SG Waldetzenberg
19. Úno 2024
1042
Stephan Rechberger
SHORTY 14 km
Mužský
#Team Mario wird 30ig
19. Úno 2024
1041
Jochen Schneider
SHORTY 14 km
Mužský
19. Úno 2024
1040
Fabian Probst
SHORTY 14 km
Mužský
LG Passau
18. Úno 2024
5082
Elmar Sistermanns
ULTRA 54 km
Mužský
LG Mörfelden-Walldorf
18. Úno 2024
2088
Fabian Illig
BASE 25 km
Mužský
Team Hillebrigtsen
18. Úno 2024
4043
Michael Schmidt
MARATHON 40 km
Mužský
Oel-Hasen-Verein
18. Úno 2024
5081
Kathrin Polleter
ULTRA 54 km
Ženský
18. Úno 2024
5080
Matthias Fochler
ULTRA 54 km
Mužský
18. Úno 2024
1039
Hannah Uhrmann
SHORTY 14 km
Ženský
#TeamGüllmann
18. Úno 2024
1038
Lars Weidner
SHORTY 14 km
Mužský
#TeamGüllmann
18. Úno 2024
111
Susanne Kapfer
TRAILY 6 km
Ženský
17. Úno 2024
5079
Betsy Freiberger
ULTRA 54 km
Ženský
17. Úno 2024
1037
Sabrina Tomahogh
SHORTY 14 km
Ženský
17. Úno 2024
4036
Christian Tomahogh
MARATHON 40 km
Mužský
mehula e.V.
17. Úno 2024
4035
Thomas Bottek
MARATHON 40 km
Mužský
17. Úno 2024
2087
Frances Lenahan
BASE 25 km
Ženský
16. Úno 2024
2086
Tobias Klein
BASE 25 km
Mužský
16. Úno 2024
4034
Benjamin Fritsch
MARATHON 40 km
Mužský
TVU Unterstraß
16. Úno 2024
110
Nadja-Katharina Sauerer
TRAILY 6 km
Ženský
WizardsOfStonedMountain
15. Úno 2024
5078
Felix Thalhammer
ULTRA 54 km
Mužský
15. Úno 2024
5077
Manuel Willeitner
ULTRA 54 km
Mužský
15. Úno 2024
109
Martina Peschl
TRAILY 6 km
Ženský
14. Úno 2024
5076
Kevin Nowak
ULTRA 54 km
Mužský
14. Úno 2024
4033
Jana Šturmová
MARATHON 40 km
Ženský
VELOSPORT Domažlice
13. Úno 2024
1036
Tatjana Gomer
SHORTY 14 km
Ženský
Shorty_Runners
12. Úno 2024
1035
Hanna Knaub
SHORTY 14 km
Ženský
Shorty_Runners
12. Úno 2024
4032
Wladimir Helbling
MARATHON 40 km
Mužský
11. Úno 2024
5075
Tomáš Jirkal
ULTRA 54 km
Mužský
08. Úno 2024
4031
Michael Ruhmannseder
MARATHON 40 km
Mužský
07. Úno 2024
4030
Birte Bruck
MARATHON 40 km
Ženský
mehula e.V.
07. Úno 2024
4029
Markus Lauterbach
MARATHON 40 km
Mužský
07. Úno 2024
1034
Rene Urban
SHORTY 14 km
Mužský
07. Úno 2024
2085
Torben Bischoff
BASE 25 km
Mužský
07. Úno 2024
5074
Bernd Deschauer
ULTRA 54 km
Mužský
DJK Teutonia Gaustadt
05. Úno 2024
2084
Albin Böcksteiner
BASE 25 km
Mužský
Guglwald bewegt
05. Úno 2024
1033
Markus Maurer
SHORTY 14 km
Mužský
ZF-PASSAU
05. Úno 2024
4028
David Wolfart
MARATHON 40 km
Mužský
04. Úno 2024
5073
Thomas Jüngst
ULTRA 54 km
Mužský
Trailrunning Unterfranken
04. Úno 2024
5072
Christian Schlapp
ULTRA 54 km
Mužský
Mountainman
03. Úno 2024
5071
Maurice-Miguel Boeren
ULTRA 54 km
Mužský
03. Úno 2024
2083
Natalie Lewosinski
BASE 25 km
Ženský
03. Úno 2024
2082
Sandra Bley
BASE 25 km
Ženský
03. Úno 2024
2081
Marion Jaster
BASE 25 km
Ženský
02. Úno 2024
1032
KUBIAK MARIUSZ
SHORTY 14 km
Mužský
LKS ISKRA JASZKOWA
01. Úno 2024
5070
Andreas Kraus
ULTRA 54 km
Mužský
Abersewenth-friends
01. Úno 2024
5069
Leonhard Geyer
ULTRA 54 km
Mužský
01. Úno 2024
2080
Valentin Egger
BASE 25 km
Mužský
01. Úno 2024
1031
Daniela Wahler
SHORTY 14 km
Ženský
mehula e.V.
01. Úno 2024
4027
Aurélien Levecq
MARATHON 40 km
Mužský
31. Led 2024
5068
Andreas Petschke
ULTRA 54 km
Mužský
WSV Otterskirchen
31. Led 2024
1030
Susanne Schmidbauer
SHORTY 14 km
Ženský
30. Led 2024
5067
Stefan Ernst
ULTRA 54 km
Mužský
Kirchschlager Montagsläufer
29. Led 2024
5066
Thomas Kerschbaumer
ULTRA 54 km
Mužský
Kirchschlager Montagsläufer
28. Led 2024
2079
Christian Müller
BASE 25 km
Mužský
27. Led 2024
5065
Marco Pilat
ULTRA 54 km
Mužský
Haidersport.at
26. Led 2024
5064
Michaela Pilat
ULTRA 54 km
Ženský
Austrian Skyrunning & Trailrunning Association
26. Led 2024
1029
Mareen Schütz
SHORTY 14 km
Ženský
Team"Das Eulersberg"
25. Led 2024
4026
Tilo Schütz
MARATHON 40 km
Mužský
Team"Das Eulersberg"
25. Led 2024
4025
Marcel Pandel
MARATHON 40 km
Mužský
Runfurther
23. Led 2024
4024
Cindy Haase
MARATHON 40 km
Ženský
Runfurther
23. Led 2024
2078
Rainer Bieniasch-Simmel
BASE 25 km
Mužský
Stone Ranch Bayern
21. Led 2024
2077
Bernhard Vetter
BASE 25 km
Mužský
20. Led 2024
1028
Manuel Rechberger
SHORTY 14 km
Mužský
20. Led 2024
5063
Hans-Peter Ranner
ULTRA 54 km
Mužský
SK Rottenmann
19. Led 2024
2076
Sebastian Fürstenau
BASE 25 km
Mužský
18. Led 2024
4023
Michala Králíčková
MARATHON 40 km
Ženský
Novoveský Tatra club
17. Led 2024
5062
Vít Steinocher
ULTRA 54 km
Mužský
Třebanice
17. Led 2024
5061
Jan Cabák
ULTRA 54 km
Mužský
To dám
17. Led 2024
1027
Mario Erlinger
SHORTY 14 km
Mužský
17. Led 2024
1026
Manuel Erlinger
SHORTY 14 km
Mužský
17. Led 2024
5060
Stefan Schöndorfer
ULTRA 54 km
Mužský
Team "Schönis on Tour"
15. Led 2024
1025
Johannes Holzhacker
SHORTY 14 km
Mužský
SC Jochenstein
13. Led 2024
5059
Radek Michal
ULTRA 54 km
Mužský
Dynamic Massage
12. Led 2024
2075
Jakob Kremer
BASE 25 km
Mužský
11. Led 2024
5058
Sebastian Pörs
ULTRA 54 km
Mužský
10. Led 2024
2074
Florian Unterholzner
BASE 25 km
Mužský
apinity
10. Led 2024
2073
Patrick Hofmann
BASE 25 km
Mužský
ohne
10. Led 2024
2072
Matthias Eckerstorfer
BASE 25 km
Mužský
09. Led 2024
5057
Daniel Meier
ULTRA 54 km
Mužský
DJK-SV Oberpfraundorf
09. Led 2024
2071
Veronika Peter
BASE 25 km
Ženský
DJK Laufwölfe Fürsteneck
08. Led 2024
2070
Ralph Zeitler
BASE 25 km
Mužský
No Signal
07. Led 2024
5056
Markus Lutz
ULTRA 54 km
Mužský
06. Led 2024
2069
Franz Oelsner
BASE 25 km
Mužský
06. Led 2024
5055
Stephan Döring
ULTRA 54 km
Mužský
2. Anlauf
05. Led 2024
2068
Ernst Weidner
BASE 25 km
Mužský
05. Led 2024
2067
Johannes Lanzki
BASE 25 km
Mužský
05. Led 2024
2066
Danilo Mai
BASE 25 km
Mužský
SG-Adelsberg
05. Led 2024
4022
Lucky Freelandt
MARATHON 40 km
Mužský
Sauwald Trail Race Team
04. Led 2024
108
Sarah Hildebrand
TRAILY 6 km
Ženský
04. Led 2024
2065
Pauli Järvinen
BASE 25 km
Mužský
04. Led 2024
2064
Manuel Wimmer
BASE 25 km
Mužský
TÜV SÜD
02. Led 2024
2063
Lisa Wimmer
BASE 25 km
Ženský
DJK Laufwölfe Fürsteneck
02. Led 2024
2062
Tanja Heuchele
BASE 25 km
Ženský
02. Led 2024
2061
Niklas Friedrich
BASE 25 km
Mužský
02. Led 2024
2060
Franz Gsottberger
BASE 25 km
Mužský
02. Led 2024
2059
Stephan Angnis
BASE 25 km
Mužský
01. Led 2024
2058
Carolin Schönberger
BASE 25 km
Ženský
01. Led 2024
5054
Stefan Sperer
ULTRA 54 km
Mužský
01. Led 2024
2057
Tina Herb
BASE 25 km
Ženský
01. Led 2024
4021
Sabine Wolfinger
MARATHON 40 km
Ženský
Burgberg Runners
31. Pro 2023
4020
Janina Beck
MARATHON 40 km
Ženský
31. Pro 2023
4019
Tobi Beck
MARATHON 40 km
Mužský
31. Pro 2023
5053
Christian Bauer
ULTRA 54 km
Mužský
LC Wienerwaldschnecken
31. Pro 2023
5052
Jana Vejpustková
ULTRA 54 km
Ženský
Fitness 14
30. Pro 2023
1024
Sandra Frombeck
SHORTY 14 km
Ženský
Laufraketen
30. Pro 2023
1023
Nina Bogdanski
SHORTY 14 km
Ženský
Laufraketen
30. Pro 2023
2056
Verena Miller
BASE 25 km
Ženský
30. Pro 2023
2055
Laura Schreiner
BASE 25 km
Ženský
SWC Regensburg
29. Pro 2023
5051
Nick Gaskell
ULTRA 54 km
Mužský
Wintermeyer Mannschaft
28. Pro 2023
5050
Michael Söllner
ULTRA 54 km
Mužský
Bayronman e.V.
26. Pro 2023
1022
Stefanie Süß
SHORTY 14 km
Ženský
25. Pro 2023
2054
Kristin Biebl
BASE 25 km
Ženský
TV Zwiesel
25. Pro 2023
4018
Franziska Fredl
MARATHON 40 km
Ženský
23. Pro 2023
2053
Torsten Warmbold
BASE 25 km
Mužský
23. Pro 2023
1021
Marco Antl
SHORTY 14 km
Mužský
Weinfurter Training
23. Pro 2023
4017
Ernst Mattias
MARATHON 40 km
Mužský
23. Pro 2023
2052
Franz Koch
BASE 25 km
Mužský
Gentlemens Gym Bavaria
19. Pro 2023
5049
Jonathan Reger
ULTRA 54 km
Mužský
19. Pro 2023
1020
Sandra Brandtner
SHORTY 14 km
Ženský
IBU 400
17. Pro 2023
1019
Tobias Scheithauer
SHORTY 14 km
Mužský
IBU 400
17. Pro 2023
5048
Maria Pichlmeier
ULTRA 54 km
Ženský
17. Pro 2023
2051
Danny Kitsche
BASE 25 km
Mužský
Skiclub Großberg
17. Pro 2023
1018
Marion Kopp
SHORTY 14 km
Ženský
LG Passau
14. Pro 2023
5047
Jérôme Zahn
ULTRA 54 km
Mužský
12. Pro 2023
5046
Karin Strobl
ULTRA 54 km
Ženský
12. Pro 2023
4016
Raffaele Cecchinato
MARATHON 40 km
Mužský
Haubenschlo$$
11. Pro 2023
5045
Peter Sauerer
ULTRA 54 km
Mužský
WizardsOfStonedMountain
11. Pro 2023
4015
Lutz Hanel
MARATHON 40 km
Mužský
10. Pro 2023
2050
Andrea Koch
BASE 25 km
Ženský
10. Pro 2023
4014
Stefan Schmied
MARATHON 40 km
Mužský
10. Pro 2023
1017
Stefanie Göschl
SHORTY 14 km
Ženský
10. Pro 2023
5044
Johannes Bodensteiner
ULTRA 54 km
Mužský
09. Pro 2023
5043
Robert Myslik
ULTRA 54 km
Mužský
LC Wienerwaldschnecken
08. Pro 2023
5042
alexandra dolezel
ULTRA 54 km
Ženský
LC Wienerwaldschnecken
08. Pro 2023
5041
Hugo Cuif
ULTRA 54 km
Mužský
04. Pro 2023
5040
George Burchell
ULTRA 54 km
Mužský
04. Pro 2023
5039
Alexandre Uyttenhoven
ULTRA 54 km
Mužský
04. Pro 2023
1016
Jürgen Michetschläger
SHORTY 14 km
Mužský
DJK Laufwölfe Fürsteneck
03. Pro 2023
5038
Alexander Halder
ULTRA 54 km
Mužský
03. Pro 2023
2049
Klaus Steudel
BASE 25 km
Mužský
DJK Laufwölfe Fürsteneck
02. Pro 2023
2048
Sabrina Maschmeier
BASE 25 km
Ženský
Laufen macht Spaß
28. Lis 2023
2047
Alexander Bauer
BASE 25 km
Mužský
Laufen macht Spaß
28. Lis 2023
5037
Stephan Küster
ULTRA 54 km
Mužský
Skiclub Großberg
27. Lis 2023
4013
Hannes Buchinger
MARATHON 40 km
Mužský
Sauwald Trail Race Team
27. Lis 2023
4012
Marco Isler
MARATHON 40 km
Mužský
27. Lis 2023
4011
Sebastian Pucher
MARATHON 40 km
Mužský
Sauwald Trail Race Team
27. Lis 2023
4010
Gergely Labudek
MARATHON 40 km
Mužský
27. Lis 2023
5036
Wolfgang Pucher
ULTRA 54 km
Mužský
Sauwald Trail Race Team
27. Lis 2023
107
Löffelmann Alexandra
TRAILY 6 km
Ženský
26. Lis 2023
5035
Markus Hölzel
ULTRA 54 km
Mužský
26. Lis 2023
1015
Eva Himpsl
SHORTY 14 km
Ženský
26. Lis 2023
5034
Sebastian Prestele
ULTRA 54 km
Mužský
Running Diamonds Aichach
25. Lis 2023
5033
Christian Maierhofer
ULTRA 54 km
Mužský
25. Lis 2023
1014
Marlies Heudobler
SHORTY 14 km
Ženský
24. Lis 2023
2046
Daniel Heudobler
BASE 25 km
Mužský
24. Lis 2023
5032
Christian Hoch
ULTRA 54 km
Mužský
Bayronman e.V.
24. Lis 2023
5031
Anita Mersnik
ULTRA 54 km
Ženský
www.yoga-tuat-guat.at
23. Lis 2023
5030
Udo MERSNIK
ULTRA 54 km
Mužský
www.yoga-tuat-guat.at
23. Lis 2023
2045
Klaus Cappel
BASE 25 km
Mužský
Running Running
21. Lis 2023
1013
Daniela Eid
SHORTY 14 km
Ženský
DJK Pörndorf
21. Lis 2023
2044
Jessica Kraus
BASE 25 km
Ženský
21. Lis 2023
2043
Michael Bürgermeister
BASE 25 km
Mužský
20. Lis 2023
4009
Ulysse Labbe
MARATHON 40 km
Mužský
BergziegeHD
18. Lis 2023
4008
Markus Urbanitz
MARATHON 40 km
Mužský
15. Lis 2023
5029
Simon Justen
ULTRA 54 km
Mužský
FunVorRun Witten
08. Lis 2023
5028
Benedikt Hohagen
ULTRA 54 km
Mužský
FunVorRun Witten
08. Lis 2023
4007
Magdalena Hilzensauer
MARATHON 40 km
Ženský
05. Lis 2023
2042
Martin Wagner
BASE 25 km
Mužský
05. Lis 2023
4006
Matthias Krämer
MARATHON 40 km
Mužský
03. Lis 2023
5027
Tobias Maunitsch
ULTRA 54 km
Mužský
Team Outlaws
31. Říj 2023
5026
Katharina Ettengruber
ULTRA 54 km
Ženský
31. Říj 2023
2041
Julia Prager
BASE 25 km
Ženský
30. Říj 2023
5025
David Matthes
ULTRA 54 km
Mužský
28. Říj 2023
5024
Jan Jurtík
ULTRA 54 km
Mužský
25. Říj 2023
5023
Anna Vorackova
ULTRA 54 km
Ženský
25. Říj 2023
106
Johanna Pfleger
TRAILY 6 km
Ženský
25. Říj 2023
5022
Ludwig Gschneidner
ULTRA 54 km
Mužský
23. Říj 2023
4005
Kathrin Zieseniß
MARATHON 40 km
Ženský
22. Říj 2023
4004
Manuel Ertl
MARATHON 40 km
Mužský
Abersewenth Friends / FC Rinchnach-Sparte Ski
22. Říj 2023
4003
Peter Wolf
MARATHON 40 km
Mužský
DJK Laufwölfe Fürsteneck
21. Říj 2023
2040
Annemarie Graf
BASE 25 km
Ženský
DJK Laufwölfe Fürsteneck
21. Říj 2023
105
Klara Sperer
TRAILY 6 km
Ženský
18. Říj 2023
2039
Anja Menzer
BASE 25 km
Ženský
16. Říj 2023
5021
Martin Grill
ULTRA 54 km
Mužský
FC Tiefenbach
14. Říj 2023
2038
Marc Esmeyer
BASE 25 km
Mužský
11. Říj 2023
2037
Jürgen Bronner
BASE 25 km
Mužský
Team 3000
09. Říj 2023
2036
Heinz Göllinger
BASE 25 km
Mužský
Team 3000
08. Říj 2023
2035
Marc Rodewald
BASE 25 km
Mužský
Team 3000
08. Říj 2023
2034
Michael Daschner
BASE 25 km
Mužský
06. Říj 2023
2033
Michael Schweitzer
BASE 25 km
Mužský
04. Říj 2023
5020
Florian Steger
ULTRA 54 km
Mužský
03. Říj 2023
5019
Markus Wiesenhofer
ULTRA 54 km
Mužský
LC Wienerwaldschnecken
03. Říj 2023
5018
Benedikt Dellawalle
ULTRA 54 km
Mužský
SC Herzogsreut
03. Říj 2023
5017
Marvin Hanke
ULTRA 54 km
Mužský
01. Říj 2023
4002
Sebastian Gauch
MARATHON 40 km
Mužský
28. Zář 2023
104
Kathi Lenz
TRAILY 6 km
Ženský
14. Zář 2023
5016
Steve Adler
ULTRA 54 km
Mužský
Naturfreaks Linz
05. Zář 2023
5015
Philipp Zeitler
ULTRA 54 km
Mužský
Spatzls on Tour
04. Zář 2023
2032
Mimi Haizmann
BASE 25 km
Ženský
SV Kollnburg
04. Zář 2023
2031
Theresia Wittmann
BASE 25 km
Ženský
Spatzls on Tour
04. Zář 2023
2030
Robert Ebner
BASE 25 km
Mužský
Woidkader
04. Zář 2023
2029
Juliane Paech
BASE 25 km
Ženský
04. Zář 2023
1012
Marion Laus
SHORTY 14 km
Ženský
WSV DJK Rastbüchl
03. Zář 2023
2028
Kerstin Zwinger
BASE 25 km
Ženský
FTZ Laufsportgruppe Lehermeier
03. Zář 2023
5014
Konrad Ehrnböck
ULTRA 54 km
Mužský
DJK Sonnen
03. Zář 2023
2027
Stefanie Schweikl
BASE 25 km
Ženský
FTZ Laufsportgruppe Lehermeier
03. Zář 2023
2026
Simon Resch
BASE 25 km
Mužský
03. Zář 2023
2025
Carsten Philipp Rohmann
BASE 25 km
Mužský
Eintracht Frankfurt Triathlon
03. Zář 2023
5013
Sebastian Kerzel
ULTRA 54 km
Mužský
Team GymLap
03. Zář 2023
1011
Melanie Keber
SHORTY 14 km
Ženský
03. Zář 2023
1010
Michael Keber
SHORTY 14 km
Mužský
03. Zář 2023
2024
Adrian Bertl
BASE 25 km
Mužský
LV Deggendorf
03. Zář 2023
5012
Tom Menning
ULTRA 54 km
Mužský
03. Zář 2023
1009
Petra Schönpaß
SHORTY 14 km
Ženský
DJK Laufwölfe Fürsteneck
02. Zář 2023
2023
Klaus Schönpaß
BASE 25 km
Mužský
DJK Laufwölfe Fürsteneck
02. Zář 2023
2022
Thomas Biebl
BASE 25 km
Mužský
Bitcoin Runners
02. Zář 2023
2021
Sarah Krinninger
BASE 25 km
Ženský
Mi&ro Physiotherapie
02. Zář 2023
2020
Susanne Krinninger
BASE 25 km
Ženský
mi&ro
02. Zář 2023
103
Manfred Ammerl
TRAILY 6 km
Mužský
LG Passau
02. Zář 2023
5011
Stefan Langnau
ULTRA 54 km
Mužský
01. Zář 2023
5010
Margot Sperer
ULTRA 54 km
Ženský
30. Srp 2023
1008
Annina Ließmann
SHORTY 14 km
Ženský
29. Srp 2023
2019
Sonja Scharnböck
BASE 25 km
Ženský
SAUWALD TRAIL
18. Srp 2023
1007
Daniel Halmer
SHORTY 14 km
Mužský
one man team Degenhart :-)
18. Srp 2023
5009
Zdeněk Blabla
ULTRA 54 km
Mužský
Arpida České Budějovice
15. Srp 2023
2018
Sascha Kraus
BASE 25 km
Mužský
08. Srp 2023
5008
Toni Müller
ULTRA 54 km
Mužský
05. Srp 2023
5007
Martin Wagner
ULTRA 54 km
Mužský
DJK Karlsbach
01. Srp 2023
2017
Klaus Schmid
BASE 25 km
Mužský
30. Čvc 2023
1006
Gerhard Vater
SHORTY 14 km
Mužský
DJK SV St. Oswald
29. Čvc 2023
5006
Kerstin Neubauer
ULTRA 54 km
Ženský
29. Čvc 2023
5005
Andreas Getzinger
ULTRA 54 km
Mužský
ZAK - Zwettler Aktionsteam
27. Čvc 2023
2016
Manfred Kraus
BASE 25 km
Mužský
24. Čvc 2023
2015
Mona Kraus
BASE 25 km
Ženský
24. Čvc 2023
1005
Martina Forster
SHORTY 14 km
Ženský
24. Čvc 2023
102
Rainer Jungwirth
TRAILY 6 km
Mužský
24. Čvc 2023
2014
Pavel Blažek
BASE 25 km
Mužský
Cravt Tábor
21. Čvc 2023
5004
Dietmar Granz
ULTRA 54 km
Mužský
20. Čvc 2023
2013
Petr Havránek
BASE 25 km
Mužský
Cravt
20. Čvc 2023
4001
Judith Von ossowski
MARATHON 40 km
Mužský
SG Adelsberg
20. Čvc 2023
2012
Stephanie Ritt
BASE 25 km
Ženský
FC Rötz Abteilung Ski
19. Čvc 2023
1004
Björn Köhler
SHORTY 14 km
Mužský
19. Čvc 2023
5003
Markus Scharinger
ULTRA 54 km
Mužský
BSV Land OÖ
19. Čvc 2023
1003
Magdalena Lechner
SHORTY 14 km
Ženský
Twin Neumarkt
19. Čvc 2023
2011
Franziska Jäckel
BASE 25 km
Ženský
18. Čvc 2023
1002
Charlotte Bahr
SHORTY 14 km
Ženský
18. Čvc 2023
2010
Johannes Scheidhammer
BASE 25 km
Mužský
SRG Passau
18. Čvc 2023
2009
Michael heindl
BASE 25 km
Mužský
Trail Team Bayerwoid
18. Čvc 2023
2008
Alexander Escherich
BASE 25 km
Mužský
18. Čvc 2023
1001
Helmut Klement
SHORTY 14 km
Mužský
Survivalrun Augsburg
18. Čvc 2023
2007
Melanie Eder
BASE 25 km
Ženský
FTZ Laufsportgruppe Lehermeier
18. Čvc 2023
101
Roland Schraml
TRAILY 6 km
Mužský
Schraml.it
17. Čvc 2023
5002
Sebastian Schabinski
ULTRA 54 km
Mužský
17. Čvc 2023
2006
Andreas Reiner
BASE 25 km
Mužský
16. Čvc 2023
2005
Stefan Bauer
BASE 25 km
Mužský
16. Čvc 2023
2004
Alois Franz Fürst
BASE 25 km
Mužský
16. Čvc 2023
2003
Tobias Mayerhofer
BASE 25 km
Mužský
Uschis Lederwaren
16. Čvc 2023
2002
Alexander Raab
BASE 25 km
Mužský
Uschi's Lederwaren
16. Čvc 2023
2001
Florian Ebner
BASE 25 km
Mužský
16. Čvc 2023
5001
Bernhard Loer
ULTRA 54 km
Mužský
16. Čvc 2023